GOLDEN NIKO  LOMBARD BIŻUTERIA TELEFONY ROWERY MASZYNY ZŁOTO

0,00 zł

O GOLDEN NIKO LOMBARD

FIRMA GOLDEN NIKO-  LOMBARD LĘDZINY 
Jest firmą zajmującą się skupem ,  sprzedażą i udzielaniem pożyczek pod zastaw. Rzeczy jakie nas interesują najbardziej to  biżuteria nowa, używana  , złoto , telefony, rowery, motocykle, samochody oraz maszyny i narzędzia różnego typu . 
Jesteśmy na rynku od kilku lat, mamy wielu zaufanych klientów , co przyczyniło się do decyzji  o otwarciu punktu stacjonarnego. Samo otwarcie jest dla nas wielkim sukcesem , ponieważ zaledwie po 3 miesiącach mamy wielu odwiedzających nasz punkt , którzy korzystają z oferowanych  usług . Na sukces ten składa się oczywiście parę czynników, takich jak :  konkurencyjne ceny, profesjonalne podejście do klienta , możliwość negocjacji ceny, dojazd do klienta z zakupionym towarem . Oprócz handlu w/w rzeczami , świadczymy usługi jubilerskie takie jak polerowanie , czyszczenie biżuterii, wycena, spawanie biżuterii, produkcja obrączek, zmiana rozmiaru pierścionka itp,. Jesteśmy przeszkoleni w dziedzinie jubilerstwa  i brylantów, także przychodząc do nas możesz spodziewać się obsługi na wysokim poziomie.
Należymy do związku PTGEM (polskie towarzystwo gemmologiczne)  co jest dowodem na nasz profesjonalizm.  
Nasz Lokal mieści się w Lędzinach ul. długosza 36 .
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.