GOLDEN NIKO  LOMBARD BIŻUTERIA TELEFONY ROWERY MASZYNY ZŁOTO

0,00 zł

KOSZT DOSTAWY

Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem swoich środków , paczkomatów,  firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej. Kupujący jest obciążany następującymi kosztami dostawy:

Przy zakupach POWYŻEJ 400 zł, PRZESYŁKA GRATIS 

IN POST PACZKOMAT PRZELEW - 14,76 zł

IN POST PACZKOMAT POBRANIE - 20,91 zł

DPD PRZELEW - 17,22 zł

DPD POBRANIE - 22,14 zł

ODBIÓR OSOBISTY - 0 zł LĘDZINY  UL.DŁUGOSZA 36

DOWÓZ W PROMIENIU 20 KM OD LĘDZIN GRATIS 

MOŻLIWOŚĆ DOGADANIA INNEGO KURIERA NA ŻYCZENIE KLIENTA 

PAMIĘTAJ ŻE PRZY WYSYŁCE WIELOGABARYTOWEJ, KOSZTY PRZESYŁKI MOGĄ SIĘ ZMIENIĆ O CZYM BĘDZIEMY INFORMOWAĆ PO ZAKUPIE NP. ROWERU. 

NUMER KONTA ING : 8524 9000 0500 0045 2088 6626 97 

UWAGA! 

Kurierzy mają obowiązek dostarczyć przesyłkę do lokalu odbiorcy wyłącznie gdy waga paczki nie przekracza 30 kg. W przypadku produktów o większej wadze paczka może zostać dostarczona tylko pod drzwi budynku w adresie dostawy.

Sklep GOLDENIKO.PL nie ma wpływu na konkretną godzinę dostarczenia przesyłki. W momencie wyjścia paczki z magazynu wysyłamy e-mail, w którym podajemy numer listu przewozowego oraz numer telefonu do lokalnego przedstawiciela firmy kurierskiej. Kurier ma obowiązek dostarczyć przesyłkę w ciągu jednego do dwóch dni roboczych. Jeżeli chodzi o Pocztę Polską to nie mamy wpływu na czas dostarczenia i jest to ok 2-5 dni roboczych.

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.